Pahabu.com.tr olarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı hedefliyoruz. Siparişinizden memnun kalmamanız durumunda, iade ve değişim işlemlerimizle ilgili detayları aşağıda bulabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz olursa, lütfen müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçmekten çekinmeyin.

İade ve Değişim Süresi

Siparişinizi aldıktan sonra, ürünlerinizle ilgili bir değişiklik yapma isteğiniz varsa, bu talebinizi 14 gün içinde bizimle paylaşabilirsiniz. İade veya değişim taleplerinizi müşteri hizmetleri ekibimize ileterek başlatabilirsiniz. Süre, ürünün teslimat tarihinden itibaren başlar ve 14 gün içinde talebinizi iletmelisiniz.

İade ve Değişim Koşulları

  • İade veya değişim talepleri, ürünlerin kullanılmamış, orijinal ambalajında ve etiketleri ile birlikte geri gönderilmesi şartına bağlıdır.
  • İade veya değişim talepleri, ürünlerin hasar görmemiş olması ve satışa sunulduğu şekliyle iade edilmesiyle kabul edilir.
  • Ayakkabı ve tekstil ürünleri için, iade veya değişim talepleri, ürünlerin orijinal kutusu içinde gönderilmesi gerekmektedir.

İade ve Değişim İşlemleri

  1. İade veya değişim talebinizi müşteri hizmetleri ekibimize iletmek için form doldurabilir veya [email protected] adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  2. Talebiniz üzerine, müşteri hizmetleri ekibimiz size gerekli bilgileri sağlayacak ve iade/değişim sürecinizi başlatacaktır.
  3. İade işlemlerinde, kargo ücreti sizin tarafınızdan karşılanmak zorunda değildir. Pahabu.com.tr, iade işlemlerinizin kargo maliyetini karşılamaktadır.

İade ve Değişim Sonrası İşlemler

  • İade veya değişim talebinizin onaylanması durumunda, ödemeniz kullandığınız ödeme yöntemine iade edilecektir.
  • Değişim taleplerinizde, talebiniz doğrultusunda yeni ürününüz en kısa sürede gönderilecektir.
  • İade veya değişim işlemleri, ürünler Pahabu.com.tr depomuza ulaştıktan sonra en geç 5 iş günü içinde tamamlanacaktır.

İletişim

Herhangi bir soru veya sorununuz için müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçmekten çekinmeyin. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Teşekkür ederiz ki Pahabu.com.tr'yi tercih ettiğiniz için. İyi alışverişler dileriz!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR